Partners

Streda 18. 10. 2017

Zmluvy, faktúry, objednávky

Vitajte na stránke našej školy,

na ktorej nájdete všetky užitočné

informácie o nás.

• Do galérie Aktivity v ŠKD boli pridané fotografie.

• Do galérie Cyklo výlet do obce Krivá boli pridané fotografie.

14.9. žiaci tretieho ročníka vychutnávali posledné teplé lúče slnka v prírode. Na hodine Telesnej a športovej výchovy bicyklovali do neďalekej obce Krivá a späť. Najskôr si všetci preopakovali základné vedomosti o tom, ako by sa mali správať cyklisti na cestách a dohodli sa na pravidlách, dodržiavaním ktorých chceli predísť úrazom. Pani Márii Mačňákovej, ktorá im robila nielen sprievodcu, ale deťom pripravila aj ovocné občerstvenie, týmto ĎAKUJEM za pomoc. Aj vďaka teplým slnečným lúčom sú tretiaci bohatší o pekný rekreačno-turistický  zážitok...

• Už tradične sa žiaci našej školy lúčia so školským rokom koncertom, v ktorom prezentujú svoje hudobné nadanie. Za každou skladbou alebo piesňou je obrovský kus tréningu. Deti tak dávajú návod ostatným kamarátom nielen ako sa zdokonaľovať v trpezlivosti, ale aj ako vhodne sa dá tráviť voľný čas. Nahliadnite aj vy na talenty, ktoré nám vyrastajú pred očami :)

• 31. 8. 2017

Do galérie aktivity v ŠKD boli pridané fotografie.

• Žiadame rodičov žiakov, ktorí chodili na obedy do jedálne, aby si zrušili príkazy na platenie obedov k 30.06.2017.

Žiadame rodičov žiakov, ktorí boli prihlásení do školského klubu detí, aby si zrušili príkazy na platenie poplatkov za pobyt v ŠKD k 30.06.2017

• 15. 6. 2017

Do galérie Koncoročný výlet v Bojniciach boli pridané fotografie.

Celoročná námaha našich žiakov bola odmenená výletom do Bojníc. Začali sme návštevou zoologickej záhrady, v ktorej sme obdivovali rôzne zvieratá z celého sveta. Po krátkom občerstvení zmrzlinou sme zavítali na Rozprávkový zámok, v ktorom nás čakali rozprávkové bytosti  z diel spisovateľky Boženy Nemcovej – Múdra žena, Soľ nad zlato, Čert a Káča, Popolvár. Boli sme vtiahnutí do deja všetkých týchto rozprávok a sústredene sme ho sledovali a dopĺňali. Nasledovali krátke nákupy a šťastný návrat domov. Opäť sme prežili nádherný deň v kruhu svojich spolužiakov a pani učiteliek.

• 14. 6. 2017

Do galérie Cup cake boli pridané fotografie.

Dnes si prváci sladko ukončili krúžok anglického jazyka. Vyzdobili si, ale aj spapali mafinky - po anglicky "cup cakes". Chutilo!!!

• 12.6. sa v Zuberci konalo obvodné kolo atletickej súťaže "Najzdatnejší školák", v ktorom súťažili najlepší športovci z každej triedy v disciplínach -  beh, skok do diaľky z miesta a hod kriketovou loptičkou. Žiaci našej škole boli úspešní a získali tri 1.miesta /A.Murinová, P.Murcin, R.Korčuška/. Gratulujeme!!!

Najzdatnejsi_skolak_360p.mp4

• 8. 6. 2017

Do galérie Návšteva u pána Turčáka boli pridané fotografie.

Žiaci 2. ročníka navštívili pána Turčáka. Dôvodom ich návštevy bol jeho zaujímavý koníček - pestovanie kaktusov. Pán Turčák sa svojej záľube venuje už veľmi veľa rokov a s radosťou nám prezentoval výsledky svojej práce. Všetky rastliny boli zaujímavé a krásne: okrúhle, pichľavé, zakvitnuté, ale i akoby v kožúšku oblečené... Ďakujeme za pekný zážitok a želáme veľa úspechov!

• Základná škola s materskou školou v Podbieli
    027 42 Podbiel 246